Zrzutka na ring bokserski

Wesprzyj nas i Ty w zdobyciu naszego wymarzonego ringu…

Od wielu lat naszej klubowej działalności budujemy coraz to lepszą bazę treningową i jej miejsce, pozyskujemy profesjonalny sprzęt dydaktyczny, a przede wszystkim poszerzamy nasze grono uczestniczących w zajęciach kickboxingu i samoobrony, w różnych grupach wiekowych.
Dzisiaj Klub Sportów Walki Mix-Team nie powstydzi się już miejsca w jakim prowadzimy treningi. Jest to duża i profesjonalnie wyposażona sala, wyłożona matami, z zawieszonymi workami do uderzeń itp sprzętem.
W naszych szeregach mamy zawodników, którzy niejednokrotnie stają na podium podczas Mistrzostw czy Pucharów Polski, powoływani są do kadry narodowej, gdzie reprezentują nasz kraj na Mistrzostwach Europy, na Mistrzostwach Świata, czy Pucharach Europy i Świata.
Aby dopełnić dzieła, dać im jeszcze więcej możliwości, móc przygotować ich jeszcze lepiej i profesjonalniej, postanowiliśmy zrobić zbiórkę pieniędzy, za które kupimy Ring Bokserski i umieścimy go w naszej sali treningowej.
Ceny takiego ringu wahają się od 13.000 do 35.000 złotych. Bylibyśmy w euforii gdyby udało nam się zebrać środki na tą podstawową i najtańszą wersję.
W związku z tym, zwracamy się do wszystkich sympatyków sportów walki, a przede wszystkim do fanów i kibiców naszego klubu o wsparcie finansowe. Liczy się każda Wasza złotówka.

Wystarczy wejść w poniższy link i wpisać sumę jaką chciałbyś przelać:

https://zrzutka.pl/6kxs5u?arid=6kxs5u-wBH89HHYvkUGqvVb&fbclid=IwAR0TQvMYtVTLSyCBk1_JcJbt8A_mPiEpMlPd1WKoAMI2RBAhPZvQsdLR_YI